Canlı Yayın Karıştı !

4237 izlenme 06 Nisan 2021
Reklamlar
TV 100 ekranlarında yayımlanan Şimdi Konuşalım'a katılan SONAR Araştırma'nın sahibi Hakan Bayrakçı ve AKP'li Mücahit Birinci arasındaki "104 emekli amiral" tartışması kavgaya dönüştü.

BİRİNCİ SAHNEDE
TV 100 ekranlarında yayımlanan Şimdi Konuşalım'a katılan SONAR Araştırma'nın sahibi Hakan Bayrakçı ve AKP'li Mücahit Birinci arasındaki "104 emekli amiral" tartışmasında gergin anlar yaşandı.Hakan Bayrakçı'nın Ayasofya İmamı Mehmet Boynukalın ile ilgili söylediği sözleri eleştiren AKP'li Abdurrahman Uzun "Siz o imam diyemezsiniz, saygısızca konuşamazsınız" tepkisinde bulundu.

MASAYA VURUŞ, CANLI YAYIN CÜMBÜŞ
Uzun'a cevap veren Bayrakçı ise "Siz de amirallere ahlaksız şerefsiz dediniz" dedi. Bunun üzerine söze giren Birinci "Kurnazlık yapma beni kriminalize edemezsin. Kendi beyanlarınızla ilgilenin, beni kriminalize edemezsin" diyerek masaya vurdu. Sinirlenen Hakan Bayrakçı çok sert bir şekilde masaya vurarak ayağa kalktı. Stüdyoda yükselen tansiyon uzun bir süre düşmedi.

Kaynak: Ajanslar
İzmir'in ardından Balıkesir de alev alev yanıyor1053 izlenme Emine Bulut'u öldüren caniden kan donduran sözler9270 izlenme
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı danışmanını yerden yere vurdular! SON DAKİKA UÇAK DÜŞTÜ.. GÜLDÜR GÜLDÜR'DEN YANDAŞA BÜYÜK AYAR İŞKUR'dan müjde! 3 bin 500 Lira maaşla personel alınıyor!