İSTİFA ETMEYEN HALK EKMEK YÖNETİMİNE YAVAŞ DARBESİ

15628 izlenme12 Ağustos 2019
Reklamlar
Son dakika.. Ankara'da istifa etmemekte ısrar eden, görevde bulundukları her gün haksız kazanç elde etmeye devam eden AKP döneminden kalma Halk Ekmek yönetimine karşı, Başkan Mansur Yavaş'tan yeni bir hamle geldi... Halk Market...

HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya, bugünkü köşesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Halk Ekmek’i Halk Market’e dönüştüreceğini duyurdu.

“Baktım istifa etmiyorlar ben de orayı Halk Market’e dönüştürme kararı aldım”
Sarıkaya, makamında sohbet ettiği Yavaş’ın yeni yapılanma modelini yazdı. Yavaş, “Halk Ekmek’tekiler baktım istifa etmiyorlar, ben de orayı Halk Market’e dönüştürme kararı aldım” dedi.

Yavaş, şöyle devam etti: “Organize sanayi bölgeleri, üniversiteler, konunun uzmanları konuştum. Ankara ekonomisini ayağa kaldırmak için bir anlamda kooperatifçiliği geliştireceğiz. Halk Ekmek büfelerini, kırsal kesimle işbirliği halinde, onların ürünlerinin satıldığı Halk Market zinciri yapabiliriz.”

“81 MİLYONLUK PARK BAHÇE MALZEMESİ ALINMIŞ”
Depolarda alınıp çürümeye terk edilmiş çok sayıda malzemenin bulunduğunu belirten Yavaş, “81 milyonluk park bahçe malzemesi alınmış, bunun yüzde 50’si açık depolarda bekliyor. Şimdi üzerlerine çadır yaptırıyoruz, ihtiyacı olan yerlere yolluyoruz” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriyeliler Saraçhane'de eyleme başladı: Vatandaşlardan müdahale İmamoğlu'ndan seçmenlere çok önemli 23 Haziran çağrısı MALATYA'DAKİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI Noel Baba Kelime-i Şehadet Getirip Müslüman Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Merve Taşkın'dan Yeni Yıl Temalı Cesur Fotoğraf!