İzleyiciler ve ayı terbiyecisi hayatının şokunu yaşadı

67 izlenme24 Ekim 2019
Reklamlar
Rusya'ya bağlı Karelya Özerk Cumhuriyeti'nin Karelya şehrinde kurulan bir sirkte ayıyla yapılan gösteri sırasında talihsiz bir olay yaşandı. Petrozavodsk adlı sirkte birçok hayvan ve gösterici, çocuklara ve ailelere yeteneklerini sergiledi. Gösterilerde son olarak sahneye bir ayı ve terbiyecisi çıktı. Ayı eline aldığı el arabasını sürdü. Ardından ayı ile gösteri yapan terbiyeci, ayının arkasından dolaşıp önüne geçti. Hayvan terbiyecisi ayıyı zincirinden çekerek yeni bir gösteriye başlatmak istedi. Zincirin çekilmesiyle birlikte canı acıyan ayı bir anda sirk görevlisine saldırdı. Ayı, terbiyecinin üstüne çıkıp, boynundan ve göğsünden ısırdı.

Gösterileri izleyen çocuklar ve aileler saldırıyla birlikte büyük korku yaşadı. Çocuklar çığlıklar atarken sirk alanında bulunan bir görevli, ayıyı tekmeleyerek arkadaşını kurtarmaya çalıştı. Ayının bir süre sonra terbiyecinin üzerinden uzaklaştırıldığı, yaralının hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Terbiyecinin tedavisi sürerken vücudunda ezilmeler ve ısırmaya bağlı yaralar oluştuğu açıklandı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte Arap kanallarında yayınlanan ''Türkiye'den Arsa Satış'' reklamı CHP MECLİSTE CUMA HUTBESİ VERDİ Sonunda AKP'LİLERDE İSYAN ETMEYE BAŞLADI Acılı Baba, Kaza Yerinde Temizlik Yaparken Oğlu Olduğunu Öğrendi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
VAN'DA KORKUTAN DEPREM HALK GECEYİ SOKAKTA GEÇİRİYOR