Kandilli Açıkladı: İstanbul Silivri Açıklarında

6167 izlenme2019-09-25 04:49:37
Reklamlar
Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre; saat 18:36'de merkez üssü Marmara Denizi olan 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliğinin 8,5 kilometre olduğu açıklandı.

Daha önce 4,7 büyüklüğünde yaşanan deprem İstanbul'un birçok bölgesinden hissedilmiş ve bazı evlerde çatlaklar oluşmuştu.

TEKİRDAĞ DA SALLANMIŞTI
Bugün saat 16.07'de, merkez üssü Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinin açıkları olan, Richter ölçeğine göre 3.3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

ARTÇILAR DEVAM EDİYOR
İstanbul´un Silivri ilçesinin açıklarında, dün saat 11.00'de, meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki depremin ardından artçıların devam ettiği belirlendi. Depremin ardından dün saat 11.57´de, 3.4 büyüklüğünde bir sarsıntı daha oldu. Bu sarsıntı da Silivri'den hissedilirken, Marmara Denizi´ne artçı depremler meydana gelmeye devam etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Özhaseki'den FETÖ değerlendirmesi Erdoğan'a Vurdu! Özgür Özel Binali Yıldırımı Rezil Rüsva Etti!!! İzlemeyen Paylaşmayan Kalmasın !!! AKP'li Teyze ile İmamoğlu Diyaloğu Dikkat Çekti Galatasaray Taraftarından İmamoğlu Tezahüratı Gecikmedi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu Olay Türkiye'de Yaşansa Makinist Kesin Cehapeli Derlerdi