Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirerek tepki çeken hakimin, bir videosu ortaya çıktı

5606 izlenme2019-09-23 01:53:39
Reklamlar
Sahte fatura iddiasıyla yargılanan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak gündeme gelen kadın hakimin, Fatih Bulut'un "Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısına çektiği klip gündeme geldi.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, 2012 ve 2013 yılları arasında sahte fatura kullandığı iddiasıyla "vergi usul kanuna muhalefet" suçundan 6 yıldan 10 yıla kadar hapis istemi istenen dava, geçtiğimiz gün Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Bir kadın hakimin suçlu sıfatında yargılanan Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirmesi ise tartışmalara neden oldu.

FATİH BULUT'UN ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ
Tatlıtuğ ile çektirdiği fotoğraf ile gündeme gelen 13. Asliye Ceza Mahkemesi hakimi olan savcının ortaya çıkan videosu sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Kadın savcı, söz konusu videoda duruşma salonunda şarkıcı Fatih Bulut'un "Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısına klip çekiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TAYYO -2 VİDEOSU ELDEN ELE DOLAŞIYOR CEHAPE zihniyeti pes artık dedirtti...yorum sizin.... Sen Nasıl Bir Kralsın Çocuk Cami Çıkışı Ekrem İmamoğlu'nu Yuhalayanlar Alkışlarla Protesto Edildi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mansur Yavaş'ın Özhaseki ile ilgili anlattığı o fıkra gib olay